Diş Beyazlatma ve Diş Taşı Temizliği | Özel Van Viyadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş beyazlatma tedavisi

Diş Beyazlatma

Dişlerinizi beyazlatmak için en güvenilir yol diş hekimi yardımıyla profesyonel beyazlatma, Hastanın beyazlatma işlemi diş hekimi kontolünde yapılsa bile rengin kalıcılığı için hekimimizin önereceği evde bakım ile beyazlılığınızın korunmasıdır.

Diş Taşı Temizliği

Ağız ve diş bakımı düzenli ve titiz bir şekilde yapılsa bile besinlerde ve tükürükte bulunan bazı mineraller sebebi ile birkaç yılda bir diş taşları tekrarlayabilirler. Bu nedenle diş taşı temizliği birkaç yılda bir yaptırılması gereken rutin bir ağız bakım işlemidir. Diş temizleme işlemlerinde hekimler tarafından çeşitli aletler ve ilaçlar kullanılabilir. Diş taşı tedavisi yapılırken işlemlerin hızlıca yapılarak hastanın kısa sürede olumsuz etkilenmesini engellemek için diş hekimlerininde pratiğinin ve bu konuda uzun yıllar çalışmış olmaları büyük avantaj sağlamaktadır. Özel Van ViyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikliğimizde tecrübeli diş taşı temizliği ve diş beyazlatma yapan diş hekimlerimiz bulunmaktadır.
Danışmak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz tüm konularda; iletisim@viyadent.com adresine mail atabilirsiniz veya 05013730665 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz...

İletişim


Bizi arayın veya bize bir mesaj gönderin, en kısa sürede size geri dönelim! Uzman Diş hekimlerimizle Van'ın En kaliteli diş kliniği.

TELEFON:

05013730665

Adres:

Valimithatbey Mah.Trafik Sk:10/A
İpekyolu-VAN