Diş Dolgusu | Özel Van Viyadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


dolgu tedavisi

Diş sağlığına yönelik en önemli konu beslenmedir. Şekerli gıdalar, asitli içecekler nişasta bazlı besinler ayrıca sigara, çay ve kahve tüketimi sonucunda dişlerde zamanla aşınmalar meydana gelmektedir. Bakımlarının yapılmaması, süreci çürük ile sonlandıracaktır. Dişlerde oluşan çürükler uzun süre tedavi edilmez ise ve çürüklerin boyutu artarsa çürükler, sinir kısımlarına ulaşır.Ve çok ağrılı bir süreç başlar. Sinir kısımlarına ulaşan çürüklere yönelik yapılması gereken tedavi kanal tedavisi olacaktır. Ancak çürük olduğu zaman mümkün olan en kısa sürede müdahale edilmelidir. Bu müdahale de genellikle diş dolgusu tedavisi ile mümkün olmaktadır. Çürüklerin yanı sıra dişlerde kırılma ve çatlama gibi problemlere de rastlanılabilir.. Diş dolgusu tedavisi diğer tedavilere göre basit ve pratik bir işlem gerektirir. Uzman hekimler tarafından yapılacak dolgu işlemleri, çürük oluşumunu ortadan kaldırmada başarılı olur. Van Viyadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz bünyesinde yer alan uzman diş hekimleri ile dolgu süreci de basit, ağrısız, hızlı ve başarılı olacaktır.
Danışmak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz tüm konularda; iletisim@viyadent.com adresine mail atabilirsiniz veya 05013730665 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz...

İletişim


Bizi arayın veya bize bir mesaj gönderin, en kısa sürede size geri dönelim! Uzman Diş hekimlerimizle Van'ın En kaliteli diş kliniği.

TELEFON:

05013730665

Adres:

Valimithatbey Mah.Trafik Sk:10/A
İpekyolu-VAN