kanal tedavisi fotoğrafı

Kanal Tedavisi| Özel Van Viyadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kanal tedavisi, dişin merkezinde, iplik şeklinde olan dokunun (pulpa) çıkarılması işlemine denmektedir. Hasar gören veya ölen pulpa çıkarıldığı zaman, geriye kalan boşluk önce temizlenir sonra diş şeklinde tekrar doldurulur. Bu işlemle kök kanalı kapatılır. Çok uzun yıllar, hastalanan veya zarar gören dişler ise çekilmek zorunda kalırdı fakat teknolojinin ilerlediği bu zamanda, kanal tedavisinde, kaybedilecek durumdaki dişler bile kurtarılmaktadır. Kanal tedavisi yapılırken işlemlerin hızlıca yapılarak hastanın kısa sürede olumsuz etkilenmesini engellemek için diş hekimlerininde pratiğinin ve bu konuda uzun yıllar çalışmış olmaları büyük avantaj sağlamaktadır. Özel Van ViyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikliğimizde tecrübeli kanal tedavisi yapan diş hekimlerimiz bulunmaktadır.
Danışmak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz tüm konularda; iletisim@viyadent.com adresine mail atabilirsiniz veya 05013730665 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz...

İletişim


Bizi arayın veya bize bir mesaj gönderin, en kısa sürede size geri dönelim! Uzman Diş hekimlerimizle Van'ın En kaliteli diş kliniği.

TELEFON:

05013730665

Adres:

Valimithatbey Mah.Trafik Sk:10/A
İpekyolu-VAN